Eczaneler için alarm sistemi kampanyası

kale alarmKale Holding’in Alliance Healtcare Fuarı için yapmış olduğu kampanya ile İstanbul’da bulunan tüm eczaneler için alarm sistemi fiyatlarında %25 indirim yapılmıştır. Alarm sistemi kurulum fiyatında da %25 indirim mevcuttur. Eczane alarm sistemi kampanyası sadece İstanbul ilinde bulunan katılımcılar için geçerli olacaktır. Kale alarm kampanyaları ile ilgili bilgi almak için bize 0212 451 44 44 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bu ezcane alarmı kampanyası ile soygunlara ve üzücü olayların önlenmesinde çözüm olabilecek, hırsızlık ve soygun gibi alarm hallerinde polis müdahalesi için en yakın karakol, sağlık birimi, itfaiye gibi birimlere haber veren izleme merkezi hizmetli alarm sistemi ile çok yoğun bir şekilde devam eden eczane soygunlarının önüne geçeceğine inanmaktayız.

Ezcane Alarm Sistemi

Alarm sistemine ek olarak eczane bankosuna monte edilecek bir panik  buton vasıtasıyla gündüz çalışma saatleri içerisinde de olası güvenlik ihlallerinin anında emniyet güçlerine ulaşması ve polisin müdahalesinin yapılması sağlanmış olacaktır. Panik butonu ihtiyacı alarm sistemine ek ücret olarak yansıtılmayacaktır. alarm sisteminize dahil olacak ve ekstra ücret alınmayacaktır.

Sizde ezcane alarm sistemi için ücretsiz keşif yaptırmak veya bilgi almak için alarm sistemleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri, Kamera ve Kayıt Sistemleri, Alarm Sistemleri sektörlerinde hizmet veren firmamız 2016 yılı itibariyle Kale Alarm yetkili satıcısı olarak Kale Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay. Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Kale Alarm, evinizde güvenle kullandığınız kilitten kapıya, sigortadan pencereye ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada çözüm üreten Kale Holding‘in kuruluşudur. Kale Kilit Alarm Sistemleri, alarm sektöründe yenilikçi çözümler üreterek, kendi bünyesindeki alarm izleme merkezi ile hizmet vermekte ve USD yerine TL ile ödeme imkanı sunmaktadır. Kale Güvenlik, hırsız alarmları ve yangın alarmlarının dışında güvenlik kamera sistemlerinde de hizmet vermektedir. Kale Alarm sistemleri ile ilgili keşif ve alarm fiyatı almak için aşağıdaki ücretsiz keşif formu aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Size en yakın güvenlik danışmanlarımız eviniz veya şirketinizde yapacağı keşif sonucunda size güvenlik ihtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümü üretecektir.

ücretsiz keşifKampanya Koşulları

  • Her bir kampanya katılımcısı yalnız bir alarm sistemi aboneliği alabilir.

Yücel Güvenlik Teknolojileri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Alarm Haber Alma Merkezi(İzleme Merkezi) ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Alarm sistemlerimiz içerisinde duman dedektörleri, gaz dedektörleri, ısı dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, panik ihbar butonları, acil durum sistemleri gibi tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek sistemde toplayacak ürünler bulunmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde alarm sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alarm sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

kale alarm sistemleri