Kale Alarm Vodafone esnaf kampanyası

Kale Holdingin Vodafone Grubu ile ortaklaşa imza attığı bu alarm kampanyası ile Vodafone esnaf tarifesi kullanan işyerleri, vodafone cep merkezleri ve vodafone çalışanlarına büyük indirimler sağlanmıştır. Vodafone esnaf tarifesi üyesi iş yerlerine alarm kurulumlarında aktivasyon ve montaj ücreti alınmayak, aylık fatura üzeriden de 6(altı) ay yüzde 50(elli) indirim uygulanacaktır. Kale Alarm Vodafone kampanyasından yararlanmak isteyen vodafone aboneleri sitemiz üzeriden ücretsiz keşif isteyerek kampanyaya katılabilirler.

Vodafone Esnaf Tarifesi kullanan işyerlerine %50 indirim

Vodafone esnaf tarifesi kullanan iş yerleri montaj ücreti ödemiyor. 6 ay boyunce fatura tutarı üzerinden %50 indirim kazanıyor.

Vodafone Alarm Kampanyasına Nasıl Katılırım?

kale alarm ücretsiz keşifSizde vodafone kale alarm sistemi için ücretsiz keşif yaptırmak veya bilgi almak için alarm sistemleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri, Kamera ve Kayıt Sistemleri, Alarm Sistemleri sektörlerinde hizmet veren firmamız 2016 yılı itibariyle Kale Alarm yetkili satıcısı olarak Kale Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay. Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Kale Alarm, evinizde güvenle kullandığınız kilitten kapıya, sigortadan pencereye ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada çözüm üreten Kale Holding‘in kuruluşudur. Kale Kilit Alarm Sistemleri, alarm sektöründe yenilikçi çözümler üreterek, kendi bünyesindeki alarm izleme merkezi ile hizmet vermekte ve USD yerine TL ile ödeme imkanı sunmaktadır. Kale Güvenlik, hırsız alarmları ve yangın alarmlarının dışında güvenlik kamera sistemlerinde de hizmet vermektedir. Kale Alarm sistemleri ile ilgili keşif ve alarm fiyatı almak için aşağıdaki ücretsiz keşif formu aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Size en yakın güvenlik danışmanlarımız eviniz veya şirketinizde yapacağı keşif sonucunda size güvenlik ihtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümü üretecektir.

Kampanya Koşulları

  • Her bir kampanya katılımcısı yalnız bir alarm sistemi aboneliği alabilir.
  • Kampanyadan Vodafone Esnaf Tarifesi üyesi işyerleri, Vodafone çalışanları ve Vodafone Cep Merkezleri yararlanabilir.

Yücel Güvenlik Teknolojileri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Alarm Haber Alma Merkezi(İzleme Merkezi) ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Alarm sistemlerimiz içerisinde duman dedektörleri, gaz dedektörleri, ısı dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, panik ihbar butonları, acil durum sistemleri gibi tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek sistemde toplayacak ürünler bulunmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde alarm sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alarm sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

kale alarm sistemleri