Haikon Banner

Evler, iş yerleri, kurumlar ve akıllı şehirlere kadar geniş bir alanda, farklı ölçeklerde projeler için akıllı ve entegre güvenlik çözümleri tasarım ve uygulamaları yapan My/Pc Teknoloji, önemli başarılara imza atmış bir teknoloji şirketidir. Ürün ve hizmetlerimizle insanların güvenlik ve konforunu arttırmayı hedefleyerek, uzmanlık alanımız içerisindeki güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, mobil güvenlik sistemleri, bilişim ve altyapı sistemleri alanlarında deneyimli personelimiz ve çözüm ortaklarımız ile en iyi hizmeti üretmek için çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm projelerde satış sonrası destek ve teknik servis hizmetlerinin eksiksiz yerine getirilebilmesi için tüm şirket personeli için özel olarak hazırlanan eğitim programları düzenli bir şekilde yürütülmektedir. Çağrı merkezimize ulaşan tüm destek talepleri anonim veri analizi ile geliştirme, planlama ve yatırım süreçlerinde kaynak olarak kullanılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve servis hizmetleri My/Pc Teknoloji’nin kuruluşundan bugüne kadar edindiği tecrübeyi kullanarak özenle planladığımız ve yürüttüğümüz konulardan birisidir. Alanında uzman teknisyenlerden oluşan kadromuz ile teknik servis hizmetlerini başarı ile gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktayız.

KAMERA & KAYIT SİSTEMLERİ

güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri, CCTV, IP ve AHD Kamera Sistemleri, satış, kurulum ve destek hizmetleri.

ALARM & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

alarm sistemleri

Alarm Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri.

SES SİSTEMLERİ

ses sistemleri

Ses Sistemleri, Hoparlör, Kablolama satış, kurulum ve destek hizmetleri.

BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

bilgisayar sistemleri

Bilgisayar, Çevre Birimleri, Yazılım, Sunucu Ekipmanları satış, kurulum ve destek hizmetleri.

NETWORK & ALTYAPI SİSTEMLERİ

network altyapı sistemleri

Network Altyapı Sistemleri, Yapısal Kablolama satış, kurulum ve destek hizmetleri.

SANTRAL SİSTEMLERİ

santral sistemleri

Santral, Sayısal ve IP Telefonlar, Telekomünikasyon Ürünleri satış, kurulum ve destek hizmetleri.

Güvenlik Kamera Sistemleri

My/Pc Teknoloji, güvenlik kamera sistemleri projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Güvenlik sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan kamera sistemlerinde profesyonel çözümler üretmekteyiz. İhtiyaca uygun ahd ve ip kamera projeleri ile fiyat/performans odaklı güvenlik sistemleri inşa ediyoruz. Kapalı devre kamera sistemlerimiz görüntü kalitesi yüksek ve uzaktan izlenebilir ürünlerden oluşmakta ve siber saldırılara karşı korumalı ürünler tercih edilmektedir. İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri veren firmamız; Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri sunmaktadır.

Son Projelerimiz
Keban Et - Arnavutköy
LastikPark - GüngörenLastikPark - Güngören
Jetfood - Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Kefo NargileKefo Nargile
Burger Yiyelim - PendikBurger Yiyelim - Pendik
Livoni Çorap - HadımköyLivoni Çorap - Hadımköy
Tavuk Dünyası - MimarobaTavuk Dünyası - Mimaroba
Burger Yiyelim - BaşakşehirBurger Yiyelim - Başakşehir
avenir
dahua
desi
dsc
haikon
kale alarm
lg
neutron
paradox
samsung
sony
hyundai

SORULARINIZ MI VAR?

Kamera Kayıt Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Alarm Sistemleri ile ilgili tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamı

DESTEK HİZMETLERİ

Kamera Kayıt Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Alarm Sistemleri ile ilgili destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Destek

FİYAT TALEBİ

Kamera Kayıt Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Alarm Sistemleri ile ilgili tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamı

error: