Araç Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri daha çok ev ve işyerleri için kullanılsa da araç kamera sistemleri günümüzde araç filolarını izleme, personel verimliliğini artırma ve yolcu, ürün, araç güvenliğini sağlama konusunda mobil çözümler olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Araç kamera sistemleri; otomobil, minibüs, kamyon, tır ve otobüs gibi farklı büyüklükteki araçlara uygulanabilmekte ve ayna kamerasından mobil dvr ile 4G bağlantılı anlık görüntü ve konum paylaşabilen sistemlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

araç kamera sistemleri

Küçük işletmeler için araç kamera sistemleri

1-10 araç filosuna sahip işletmelerde genellikle kullanılan araç içi kamera sistemleri ayna kamera sistemidir. Dikiz ayna kamerası, aynalı araç içi kamera ismi ile bilinir. Bu kameralar aracın dikiz aynasına takılarak kullanılır. Aracın çakmaklığından veya direkt kontağa bağlı olarak kullanılabilir. Sadece araç içini gösteren veya hem araç içi hem de yol izleyen modelleri mevcuttur. Araçlarda görüntü kaydı hafıza kartına yapılır. Araç yerine ulaştığında hafıza kartı alınarak görüntü aktarımı yapılır. Bu araç kamera sisteminde ağ bağlantısı olmadığından dolayı merkeze görüntü aktarımı anlık olarak yapılamaz. Anlık olaylara müdahale söz konusu değildir. Bu sistemin amacı araç çalıştırıldıktan sonra yerine dönene kadar araçta gelişen olayları kayıt altına almak ve görüntüyü başka cihaza aktararak araçta veya üründe meydana gelebilecek hasarları kayıt altında tutabilmektir.

Orta ve büyük çaplı işletmeler için araç kamera sistemleri

10 üzeri araca sahip orta ve büyük çaplı işletmelerde araç kamera sistemleri genellikle mobil dvr yöntemi ile kurulur. Her araçta görüntüleri anlık kaydedip merkeze ileten bir dvr ve bir veya birden fazla araç kamerası bulunur. Araçlardan aktarılan görüntüler lojistik merkezinden izlenebilir. Bu sistemde anlık olarak izlendiğini bilen sürücü daha dikkatli davranır. Yolcu, eşya ve araç güvenliği sağlanmış olur. Olumsuz bir durumda anında müdahale edilebilir.

taksi araç kamera

okul servisi araç kamera
polis aracı araç kamera
banka aracı araç kamera
otobüs araç kamera

My/Pc Teknoloji olarak, araç filonuza veya aracınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda mobil kamera veya araç izleme sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. İstanbul içinde araç filonuza işletmenizde ücretsiz keşif için yandaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Sistemler internet, cep telefonu ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir. Firmamız, her yıl Türkiye’nin birçok noktasında anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44