Yangın Alarm Sistemleri

My/Pc Teknoloji olarak; yangından korunma ihtiyaçlarınız için yangın alarm sistemleri tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Konut veya işyerlerinde kullanılabilen gelişmiş tam otomatik bir yangın alarm sisteminizi mekânda ücretsiz keşif yaparak belirliyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ev veya ticari işletmenizde bir yangın alarm sisteminin bulunması, olası bir yangın durumunda ailenizi, çalışanlarınızı ve değerli eşyalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur.

Yangın alarm sistemlerinin en önemli öğesi olan duman veya ısıyı tespit edip ortamda yangın başladığını algılayarak yangın alarmı veren sistemin adı yangın alarm ve ihbar sistemidir. Yangın alarm sisteminin içerisinde alarm paneli, sirenler, duman dedektörleri, ısı dedektörleri, gaz dedektörleri ve yangın ihbar butonları bulunmaktadır. Yangın alarm sistemi, yangını tespit ettikten sonra sirenler vasıtası ile mekânda bulunanları uyararak tahliye yapılmasını sağlar. Bu sırada alarm izleme merkezinde yangın ihbarında bulunarak itfaiyenin durumdan haberdar edilmesini sağlar.

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın alarm sistemi, yangın durumunda yangın söndürme sistemini tetikler. Yangın söndürme sistemleri ihbar sistemleri ile entegre halde bulunur. Olası bir yangın durumunda hızlıca müdahale ederek yangının söndürülmesini sağlar. Tam otomatik sistemler içerisinde karbondioksitli söndürme, sprinkler söndürme, köpüklü söndürme, tozlu söndürme ve su sisi ile söndürme sistemleri bulunmaktadır. Yangın alarm ve ihbar sistemlerimiz yangın söndürme sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Yücel Güvenlik Teknolojileri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Alarm Haber Alma Merkezi(İzleme Merkezi) ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Alarm sistemlerimiz içerisinde duman dedektörleri, gaz dedektörleri, ısı dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, panik ihbar butonları, acil durum sistemleri gibi tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek sistemde toplayacak ürünler bulunmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde alarm sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alarm sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Satış ve kurulumunu yaptığımız alarm sistemleri yukarıda belirtilmiştir. İlgilendiğiniz alarm sistemi veya ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Alarm sistemleri ile ilgili sorularınızı yandaki keşif formundan veya canlı destekten bize iletebilirsiniz. Güvenlik danışmanlarımız soru veya isteklerinizi en kısa sürede cevaplamaya çalışacaktır.

 

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

  Projelendirme ve kurulumunu yaptığımız yangın alarm sistemleri, akıllı yangın alarm sistemleri, adresli yangın alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri ve yangın ihbar sistemleri hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Yangın alarm sistemleri için ücretsiz keşif talebinizi iletebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde yangın alarm ve ihbar sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44