Ses, Müzik & Anons Sistemleri Kurulumu

Tüm kapalı ve açık alanların, profesyonel ses sistemleri firmamız tarafından ürün satışından sonra teknik destek ekiplerimizce kurulumu yapılarak uygulanmakta, müşterilerimize her anlamda tam destek ve hizmet sunulmaktadır. Her müşterimize ayrıcalıklı hizmet verilmekte ve son aşama olarak da mekana uygulanacak sistemin teknik ekiplerimizce kurulumu yapılmaktadır. Ses sistemlerinin projelendirilmesi, gereken izin prosedürlerin tamamlanması, ses sistemin kurulması ve satış sonrası bakım, onarım hizmetleri firmamızın deneyimli teknik personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ses veya anons sistemleri kurulumu için bizimle telefon numaralarımız, e-posta adreslerimiz ve aşağıdaki keşif formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keşif talebiniz sonrasında keşif ekibimiz sizinle irtibata geçerek ivedilikle projelendirme aşamasına geçilecektir.

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres