Bilgisayar Sistemleri Tasarım, Projelendirme ve Uygulama Hizmetleri

My/Pc Teknoloji, her türlü bilgisayar donanım, ofis ve tüketici elektroniği üzerine satış, kurulum ve destek hizmetleri vermektedir. Firmaların ve son kullanıcıların ihtiyacı olan en spesifik malzemelere kadar, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan My/Pc Teknoloji, gerek ürün kalitesi, gerekse cazip fiyatlarıyla sektöründe farklı bir alternatif olmayı kendisine hedef edinmiştir.

My/Pc Teknoloji, günümüz ve geleceğin teknolojilerini müşteri portföyüne maksimum kalite ile sunmayı hedefleyerek bilişim teknoloji sektöründeki değişim ve gelişime paralel olarak kobilerden, büyük ölçekli firmalara kadar geniş bir portföye, bilgisayar sistemleri, bt hizmetleri ve altyapı çözümleri sunmaktadır. Alanında uzman teknik personelimiz, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve bilişim teknolojileri sektöründeki güvenilirliğimiz, başarımızın altında yatan ana öğelerdir.

Bilgisayar sistemleri altında sunucu sistemleri, network sistemleri, network altyapı sistemleri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerini, müşterimiz olan her firmanın bir alt departmanı gibi o şirketin bir parçası olarak çalışmayı ilke edindik. Tasarım ve kurulumunu yaptığımız bilgisayar sistemleri ile müşterilerimizin iş verimini arttırabilmesi için çözümler üretmek hedeflerimiz arasındadır. My/Pc Teknoloji olarak, müşterilerimizin çalışma süreçleriyle entegre olabilen teknik altyapı ve bilişim teknolojileri ihtiyaçlarının saptanması, müşteri beklentilerine uyan çözümlerin bulunması, bu çözümler için uygun donanım, yazılım ve altyapı ihtiyaçlarının tasarlanarak uygulanması hizmetleri vermekteyiz.

bilgisayar ürünleri

pc toplama sihirbazı