IT & Bakım ve Onarım Hizmetleri

IT ihtiyaçlarınız için Donanım arızalarının giderilmesi, network arızalarının giderilmesi, yedekleme işlemleri, virüs temizleme ve antivirüs kurulumları, mail yedekleme, windows bakımları, satın alma yapılan ürünlerin sisteme entegrasyonu, yenileme ve güncelleme işlemlerinin yapılması, sistem üzerinde oluşan arızaların giderilmesi, periyodik bakım hizmetleri, veri kurtarma, bilgisayar ve notebook onarım ve bakım hizmetleri gibi birçok ihtiyacınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

It Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası’nda Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde bilgisayar bakım anlaşması hizmeti vermekteyiz.

Bakım / Onarım hizmetlerimiz tek seferlik veya yıllık olarak verilebilmektedir. IT Bakım ve Onarım hizmetlerimiz için işletmenizde yapacağımız keşfe ve isteklerinize istinaden periyodik olarak bakımı ve onarımı yapılacak ürün ve sistemler için maliyet belirliyoruz. Anlaşma sonrasında düzenli periyotlar ile servis, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Bakım ve onarım hizmetlerimizle ilgili ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizimle yandaki form, telefon numaralarımız ve e-posta adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

dell
hp
acer

Ücretsiz Keşif

    Ad Soyad

    E-posta

    Telefon

    Firma Adı

    Adres