Veri Kurtarma & Veri İmha Hizmetleri

Evrak ve dosyalarınıza önem veriyoruz. Verilerinize herhangi bir zarar gelmemesi için üstün yedekleme çözümleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. Elektrik arızaları, sistem arızaları ve donanım arızaları sonucunda zarar gören sabit diskler, usb bellekler, hafıza kartları ve harici veri depolama cihazlarınızdan veri kurtarma hizmetleri vermekteyiz.

İşletmeler için otomatik veri depolama sistemleri kurulumu ve sunucu yedekleme çözümleri sunmaktayız. Yedekleme ünitesinin bulunmadığı durumlarda, zarar gören bilgisayarınız, mobil cihazınız ve taşınabilir depolama cihazlarınızdan veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Kurtarma işleminin sağlıklı olabilmesi için zarar gören cihazın, tamir edilmeye çalışılmadan tarafımıza iletilmesi önemlidir.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Bize Ulaşın

fiyat talebi

En kısa sürede size ulaşacağız.
0212 451 44 44

Veri kurtarma ve veri imha ihtiyaçlarınız için telefon numaralarımızdan, e-posta adreslerimizden ve yandaki form aracılığı ile bize ulaşabilir, işletmenizde ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.

Harddisk Veri Kurtarma, SSD Veri Kurtarma, Sunucu Veri Kurtarma, Raid Veri Kurtarma, Nas Veri Kurtarma, Nas Server Veri Kurtarma, Usb Bellek Veri Kurtarma, Hafıza Kartı Veri Kurtarma, Dvr Cihazı Veri Kurtarma, Veri İmha Hizmetleri

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

Yedekleme Çözümleri

Veri kurtarma hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz hizmetler aşağıda listelenmiştir. Özel bilişim ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Veri Yedekleme ve Veri Kurtarma

Yedekleme işlemlerinize önem veriyoruz. Dosyalarınız için yedekleme çözümleri sunuyor, kaybolan verileriniz için kurtarma hizmeti sunuyoruz.

Veri İmha

Silinmesi ve geri kurtarılmasını istemediğiniz önemli evraklar barındıran disklerinizi geri dönülemez şekilde yazılımlar aracılığı ile silme hizmeti veriyoruz.

Mail Yedekleme

Outlook veya sunucularınızda bulunan e-postalarınızı güvenli sunucularımızda ve bir kopyasını taşınabilir depolama cihazları ile şirketinizde yedekliyoruz.

Virüs Temizleme

Virüs, trojan vb. bulaşan dosyalarınızı temizleyerek güvenli disklerde teslim ediyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası’nda Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde veri kurtarma ve yedekleme hizmeti vermekteyiz.

Veri Kurtarma ve Yedekleme hizmetleri ile sürekli karşılaştığınız veri, zaman ve işgücü kaybını önlemek için yerinde destek veriyor, sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.