Dsc Alarm

Dsc Alarm Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen alarm markalarından biridir. Güvenlik ve alarm sektöründeki tecrübesi, kaliteli ürünleri ile marka bilinci oluşturmuş Dsc Alarm ürünlerinin projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Hem lokal hem izleme merkezine bağlı olarak kullanılabilen Dsc Alarm ürünleri Türkiye’de birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Dsc Alarm sadece bir hırsız alarm sistemi değildir. Yangın alarm sistemleri için kullanılan gaz dedektörleri, duman dedektörleri, ev ve iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan su baskın dedektörleri, banka, kuyumcu ve döviz bürolarında ihtiyaç duyulan panik butonları gibi birçok güvenlik çözümünü bünyesinde bulundurmaktadır.

Dsc Alarm

Dsc Alarm Kurulumu

Ev ve iş yerleri için Dsc Alarm sistemleri projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Dsc alarm kurulumu talebi aldığımızda öncelikle kurulum yapılacak yerde ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Mekanda yapılacak ücretsiz keşif sırasında tesisteki güvenlik açıkları, kullanılması gereken ürünler ve adetleri hakkında müşterimizi bilgilendiriyoruz. Hırsız alarmı ihtiyaçlarının dışında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına göre gaz dedektörü, duman dedektörü, su baskın dedektörü, panik butonu, tıbbi alarm gibi birçok Dsc ürünü hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparak keşfi bitiriyoruz. Alarm projesi belirlendikten sonra fiyatlandırma çalışmasını müşterimize göndererek onayı halinde alarm kurulum işlemleri için yeniden randevu talep ediyoruz.

Dsc Alarm Paketleri

Dsc alarm ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan ürünlerden oluşan standart alarm paketleri oluşturduk. Aşağıda fiyat ve özelliklerini görebileceğiniz alarm paketlerini sipariş verebilir, standart paketler dışında ihtiyaçlarınızın olması durumunda ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Dsc Alarm Yetkili Satış Noktası

Dsc Alarm kurulum ihtiyaçlarınız için yandaki ücretsiz keşif formu üzerinen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğiniz bilgilere istinaden bir güvenlik uzmanımız sizinle iletişime geçerek ev veya iş yerinizde keşif yapmak için sizi arayarak randevu alacaktır. Dsc alarm iletişim için e-posta adresimiz, telefon numaralarımız veya canlı destekten yardım alabilirsiniz.

My/Pc Teknoloji olarak; başta İstanbul olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde hırsız alarm sistemleri ve yangın alarm sistemleri projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Dsc alarm kurulumu ve dsc alarm fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Keşfi yapılmış projelerde ürün adetleri belli ise keşif olmadan da alarm fiyatı verilebilmektedir. Var olan projelerinizi info@mypc.com.tr adresine iletebilirsiniz. Keşif yapılmamış projelerde ücretsiz keşif yapılması önerilmektedir. Mekandaki güvenlik açıkları hakkında güvenlik danışmanının bilgi sahibi olması alarm sisteminizin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için keşif yapılması elzemdir.

Ücretsiz Keşif

    Ad Soyad

    E-posta

    Telefon

    Firma Adı

    Adres