Güvenlik Kamera Sistemleri

Dünyanın önde gelen markaları kullanılarak kurulacak sisteminizi, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile istediğiniz yerden izleyin.

Güvenlik kamera sistemlerimiz ev ve sitelerden, ofis ve fabrikalara, farklı türde birçok kurumda güvenlik ve gözetim faaliyetleri için güvenle kullanılmaktadır. My/Pc Teknoloji olarak, İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik kamera sistemleri tasarım, planlama, kurulum, onarım ve yapılandırma hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi almak ve tesisinizin güvenlik gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için güvenlik kamerası uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Sadece bir kameradan yüzlerce kameraya kadar küçük ve büyük ölçekli tüm güvenlik kamera sistemi ihtiyaçlarında bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

İç ve Dış Mekân Güvenlik Kamera Sistemi Uygulamaları

Güvenlik kameraları, kurulum yapılacak mekânın çevresel koşullarına ve kullanıcının özel ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı ürünler ve yapılandırmalar sahip olabilmektedir. Güvenlik kamera sisteminde kullanılacak ürünler, giriş ve çıkışlar, otoparklar, satış noktaları, açık ve kapalı alanlarda keşif yapıldıktan sonra planlama aşamasında belirlenmektedir.

güvenlik kamera sistemleri
 • Ip Kameralar
 • Kablosuz Kameralar
 • Gece Görüşlü Kameralar
 • PTZ Kameralar
 • Hareketli Kameralar
 • Tvi / Hdcvi Kameralar
 • Video Kayıt Cihazları
 • Veri Depolama Cihazları
 • Görüntü Cihazları
 • Ses Kayıt Cihazları
 • Video Analizli Kameralar
 • Plaka Okuma Kameraları
 • Yüz Tanıma Kameraları
 • Kişi Sayma Kameraları
 • Ağ Kayıt Cihazları

Ev ve Binalarda Güvenlik Kamera Sistemi

Maalesef İstanbul, apartmanları, kompleks binaları, büyük ve hızla değişen nüfusu ile şiddet, hırsızlık ve suç riski yüksek birçok bölgeye sahip bir şehir. Bu durumda konut ve siteleri ve halka açık alanları korumak için mekâna uygun tasarlanmış güvenlik kamera sistemleri ile mümkün oluyor. Bina ve siteler için tasarladığımız güvenlik sistemleri tüm apartman sakinleri tarafından uzaktan erişim ve kontrol imkânı sunuyor. Kaydedilen görüntülerin saklanması ile olumsuz bir durum karşısında geriye dönük izleme ile kanıt imkânı sunarak suç içeren olayların çözümüne yardımcı oluyor.

İş Yerleri ve Ofislerde Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik kamera sistemleri iş yerlerinde, konutlara benzer güvenlik ihtiyaçlarının yanında, iş yeri envanterini korumak, çalışan verimliliğini denetlemek gibi ihtiyaçlarla ticari olarak kullanılıyor. İş yerlerinde profesyonel olarak tasarlanmış bir güvenlik kamera sistemi, size tesisinizi gerçek zamanlı olarak izleme imkânı ve potansiyel tehlikeli durumları meydana gelmeden yakalamanızı sağlıyor.

Diğer Güvenlik Sistemleri ile Tam Entegrasyon

Güvenlik kamera sistemlerimiz, var olan erişim kontrol sistemleri, ziyaretçi yönetimi ve video analizi sistemleriniz ile tam entegre çalışarak güvenlik önlemlerinizi daha da geliştirmenize olanak sağlıyor.

Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları

Tüm güvenlik kamera paketlerini görmek için tıklayınız.

speed dome kamera

dome kamera
box kamera
bullet kamera
dvr cihazı
mobil kamera sistemleri
plaka tanıma sistemleri
termal ve lazer kamera sistemleri

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44