My Pc Teknoloji, modern sayısal ve analog santral çözümleriyle gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan küçük,orta,büyük kapasiteli işletmelere hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için, analog, sayısal ve IP uyumlu santral çözümleri sunuyor. Santrallerimiz hat artırımı göz önünde bulundurularak esnek yapılarda kurulmaktadır.

Telefon santralleri, Analog – Dijital – IP ve Telsiz telefonları, sesli yanıt sistemleri alanında satış, kurulum ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralleri kurulumlarını uzman teknik ekibimiz ile yapmaktayız. Aşağıda bulunan ücretsiz keşif formu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir Ip veya Analog Santral Sistemleri ile ilgili fiyat ve teklif alabilirsiniz.

santral sistemleri

Telefon Santral Sistemleri

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

santral ürünleri

Ip ve Analog telefon ihtiyaçlarınız için ürünler sayfasını ziyaret ederek santral fiyatı veya sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Telefon Santral Sistemleri, Ip Santral Sistemleri, Ofis Santral Sistemleri, Sanal Santral ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız.