Firewall Sistemleri & Firewall Kurulumu

Firewall cihazları bir kural kümesi temelinde ağa gelen giden paket trafiğini kontrol eden donanım tabanlı ağ güvenliği sistemidir. Birçok farklı filtreleme özelliği ile bilgisayar ve ağın gelen ve giden paketler olmak üzere İnternet trafiğini kontrol altında tutar. IP filtreleme, port filtreleme, Web filtreleme, içerik filtreleme bunlardan bazılarıdır. Ayrıca internet yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi konusunda çıkartılan 5651 sayılı kanuna göre hotspot hizmeti veren veya birden fazla bilgisayara internet hizmeti sağlayan kuruluşlarında internet çıkışlarını ve cihaz bilgilerini kayıt altında tutatak işletmeyi yasal sorumluluktan kurtarmaktadır.

Firmamız, Fortigate ve SonicWall firewall sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermektedir. Firewall cihazlarının kurulumu, yönetilmesi ve güncellenmesi işlemlerine firmamız personeli vasıtası ile destek verilmektedir.

Firewall Sistemleri

GÜVENLİK

Güvenlik Duvarları ile IP filtreleme, port filtreleme ve içerik filtreleme ile virüs, trojan gibi zararlılar ve dışarıdan port açıkları arayarak size zarar vermek isteyen etkenlere karşı önlem almış olacaksınız.

Kullanılmayan portların filtrelenmesi ilk kurulumda profesyonel ekiplerce yapılmaktadır.

DENETİM

İş saatleri içerisinde çalışanlar tarafından girilmemesi istenen, haber, sosyal paylaşım siteleri, forumlar ve oyun siteleri gibi içerikleri url engelleme özelliği ile engelleyebileceksiniz.

Örnek olarak sosyal paylaşım sitelerini engellediğinizde tüm sosyal paylaşım siteleri engellenmekte bu işlem manuel olarak da yapılabilmektedir.

YASAL ZORUNLULUK

İnternet yoluyla işlenen suçlarla mücadele konusunda çıkartılan 5651 sayılı yasa ile hotspot hizmeti sunan veya birden fazla kişiye internet sağlayan şirketler giriş yapan cihazları ve yapılan ziyaretleri kayıt altında tutmak zorundadır.

Firewall cihazları bu işlemleri yapabilmektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde network ağ altyapı kurulumu, ağ güvenlik cihazları kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Anahtar teslim ağ sistemleri, profesyonel ekibimiz ile yerinde keşif, projelendirme ve kurulum olarak planlanmakta, işletme büyüklüğüne ve ilerde artabilecek kullanıcı sayısı göz önünde bulundurularak esnek sistemler tasarlanmaktadır.

My/Pc Teknoloji olarak fiziksel güvenlik duvarı projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik duvarları hakkında bilgi almak, işletmenize uygun firewall modelini bulmak veya diğer sorularınız için telefon numaralarımızdan, e-posta adresimizden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz. Ağ sistemleri projelendirme ve uygulama işlemleri için kurulum yapılacak tesiste keşif yapılması gerekmektedir. Ağ altyapı ve kablo yapısının belirlenebilmesi için yandaki ücretsiz keşif formundan bize ulaşabilirsiniz. Mekanda yapılacak ücretsiz keşif sonrasında mühendislerimiz isteklerinize uygun çözümler içeren projenizi fiyatlandırarak size teklif sunacaktır.

 

Ücretsiz Keşif

    Ad Soyad

    E-posta

    Telefon

    Firma Adı

    Adres