mypc teknoloji binaYücel Güvenlik Teknolojilerinin kurulduğu ilk günden beri vizyonu,
Teknoloji ve Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

Yücel Güvenlik Teknolojileri, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışamaktadır.

Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle; Elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve köklü bir hizmet kurulu olarak sunmak amacındadır.

Yücel Güvenlik Teknolojilerinin ilk günden beri misyonu,

Yücel Güvenlik Teknolojileri, arkasında bıraktığı tecrübe dolu uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı; yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına, önce müşteri memnuniyeti, sonra kar anlayışına, müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmasına, satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine, hizmet personelini titizlikle seçmesine, işinden kazandığını cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır.

güvenlik teknolojileri

Güvenlik Kamera & Alarm Sistemleri

My/Pc Teknoloji; tüm Türkiye’ye güvenlik kameraları, güvenlik kamera ekipmanları, alarm sistemleri, dedektör, kontak, panel, kablo gibi güvenlik sistemi ekipmanlarını üreticiden tüketiciye yüksek iskontolar ile sunmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemleri projelendirme ve kurulum alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesi ile toptan ve perakende güvenlik sistemleri satış hizmetleri vermektedir. Güvenlik sistemleri ürün portföyümüzde en bilinen ve güvenilen markalara yer veriyoruz. Sitemizde satışı yapılan güvenlik ekipmanlarının tümünün Türkiye’de distribütörlüğü ve yetkili servisi bulunmaktadır. Güvenlik cihazları ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar & Sunucu Sistemleri

My/Pc Teknoloji; tüketicilerin bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duydukları masaüstü bilgisayarlardizüstü bilgisayarlar, tablet & telefon gibi mobil bilgisayarlar, yazılımlar ve diğer teknoloji çözümleri, işletmelerin ihtiyaç duydukları sunucu bilgisayarlar, network ürünleri, yazıcılar, ofis elektroniği ve tüketici elektroniği ürünlerini portföyünde bulundurmaktadır. Satış hizmetlerini verdiğimiz bilgisayar, ofis elektroniği ve tüketici elektroniği ürünlerinin tümünün Türkiye distribütörlüğü ve yetkili teknik servisi bulunmaktadır. Bilgisayar sistemleri ve bilişim teknoloji ürünleri ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilişim teknolojileri