Network Altyapısı Kurulumu & Ağ Sistemleri

network altyapı sistemleri

Küçük, orta ve büyük işletmelerde ihtiyacınıza uygun, güvenilir, ekonomik ve sürdürülebilir network ve sistem altyapılarınızı tasarlayıp uyguluyoruz. Wireless , Fiber optik ve diğer Kablolama ürünlerimiz ile , şirketinizin altyapısına ihtiyaç olabilecek tüm çözümlerin danışmanlığını yapıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Gerektiğinde size de danışarak birlikte işletmenizin tam ihtiyacına uygun şekilde çözümler üretiyoruz. Tüm büyüklükteki sistemler için network kablolama, patch panel montajı, switch ve router montajı ve uyarlanması. Şirketinizin network güvenliği için firewall uygulamaları çözümleri üretmekteyiz. My PC Teknoloji’de gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.

Her türlü aktif network cihazlarının kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir. Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.

Yapısal Kablolama

yapısal kablolama

CAT-5, CAT-6 Network Yapısal Kablolama, Fiber Optik Sonlandırma ve Noktadan Noktaya Erişim ve Kablosuz Ağ Kurulumu hizmetleri.

Sistem Odası Kurulumu

sunucu kurulumu

Server Odası Kurulumu, Kabinet Montajı, Kanal Çekme ve Yapılandırma, UPS Montajı ve Network Cihazları Montaj ve Kurulumu.

Network Kurulumu

Sunucu Kurulumu, Active Directory Yapısı Kurulumu, Ofis Network Kurulumu, File Server Kurulumu ve  Ofis Ağ Altyapısı kurulumu.

Network Altyapı Hizmetlerimiz

•  CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri
•  Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri
•  Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri
•  Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri
•  Fiber Optik Sonlandırma ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri
•  Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri
•  Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri
•  Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı
•  UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri
•  Profesyonel Sistem Odası Uygulamaları
•  Projelendirme ve işçilik
• UTM – Firewall Kurulumu
• Sistem Odası Kurulumu

Network altyapı sistemleri projelendirme ve uygulama işlemleri için kurulum yapılacak tesiste keşif yapılması gerekmektedir. Ağ altyapı ve kablo yapısının belirlenebilmesi için yandaki ücretsiz keşif formundan bize ulaşabilirsiniz. Mekanda yapılacak ücretsiz keşif sonrasında mühendislerimiz isteklerinize uygun çözümler içeren projenizi fiyatlandırarak size teklif sunacaktır.

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

  İşletmeniz için profesyonel network altyapı ve kablolama çözümleri sunuyoruz. Yeni sistemlerin kurulması, var olan sistemlerin taşınması, taşınma işlemlerinde network kablolama işlerinin yapılması, network projelendirme, hazır network projelerinde fiyatlandırma, varolan sunucu ve network altyapılarının iyileştirilmesi hizmetleri sunuyoruz. Network ve elektronik altyapılarınızın kurulumu için keşif talebinde bulunarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanınız kısa süre içerisinde size ulaşarak işletmenize altyapı keşifi için gelecektir.

  network altyapı ve kablolama