bilgisayar sistemleri kurulumu banner
ağ altyapı sistemleri
santral sistemleri kurulumu

My/Pc Teknoloji, günümüz ve geleceğin teknolojilerini müşteri portföyüne maksimum kalite ile sunmayı hedefleyerek bilişim teknoloji sektöründeki değişim ve gelişime paralel olarak kobilerden, büyük ölçekli firmalara kadar geniş bir portföye, bilgisayar sistemleri, bt hizmetleri ve altyapı çözümleri sunmaktadır. Alanında uzman teknik personelimiz, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve bilişim teknolojileri sektöründeki güvenilirliğimiz, başarımızın altında yatan ana öğelerdir. My/Pc Teknoloji olarak, müşterilerimizin çalışma süreçleriyle entegre olabilen teknik altyapı ve bilişim teknolojileri ihtiyaçlarının saptanması, müşteri beklentilerine uyan çözümlerin bulunması, bu çözümler için uygun donanım, yazılım ve altyapı ihtiyaçlarının tasarlanarak uygulanması hizmetleri vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz tüm projelerde satış sonrası destek ve teknik servis hizmetlerinin eksiksiz yerine getirilebilmesi için tüm şirket personeli için özel olarak hazırlanan eğitim programları düzenli bir şekilde yürütülmektedir. Çağrı merkezimize ulaşan tüm destek talepleri anonim veri analizi ile geliştirme, planlama ve yatırım süreçlerinde kaynak olarak kullanılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve servis hizmetleri My/Pc Teknoloji’nin kuruluşundan bugüne kadar edindiği tecrübeyi kullanarak özenle planladığımız ve yürüttüğümüz konulardan birisidir. Alanında uzman teknisyenlerden oluşan kadromuz ile teknik servis hizmetlerini başarı ile gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktayız.

BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

bilgisayar sistemleri

Bilgisayar, Çevre Birimleri, Yazılım, Sunucu Ekipmanları satış, kurulum ve destek hizmetleri.

NETWORK & ALTYAPI SİSTEMLERİ

network altyapı sistemleri

Network Altyapı Sistemleri, Yapısal Kablolama satış, kurulum ve destek hizmetleri.

SANTRAL SİSTEMLERİ

santral sistemleri

Santral, Sayısal ve IP Telefonlar, Telekomünikasyon Ürünleri satış, kurulum ve destek hizmetleri.

KAMERA & KAYIT SİSTEMLERİ

güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri, CCTV, IP ve AHD Kamera Sistemleri, satış, kurulum ve destek hizmetleri.

ALARM & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

alarm ve güvenlik sistemleri

Alarm Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri.

SES SİSTEMLERİ

ses sistemleri

Ses Sistemleri, Hoparlör, Kablolama satış, kurulum ve destek hizmetleri.

My/Pc Teknoloji, ülkemizde ve dünyada gelişmekte olan teknolojiyi müşterilerine en iyi şekilde sunmayı kendisine misyon edinmekle beraber, müşteri tanımını olabildiğince geniş tutarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümlerle karşılamayı, müşteri memnuniyetini ve en yeni teknoloji ile 24 saat içerisinde çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir. Tüketicilerin bilişim teknolojileri ve güvenlik sistemi ürünlerinde ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri tek çatı altında bulabildikleri firmamız Türkiye’nin birçok noktasında bilgisayar sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, network altyapı sistemleri, ses & santral sistemleri ve alarm sistemlerinde anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

acer
dell
hp

SORULARINIZ MI VAR?

Bilgisayar sistemleri, santral sistemleri, ses sistemleri ve network altyapı ile ilgili tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamı

DESTEK HİZMETLERİ

Bilgisayar sistemleri, santral sistemleri, ses sistemleri ve network altyapı ile ilgili destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Devamı

FİYAT TALEBİ

Bilgisayar sistemleri, santral sistemleri, ses sistemleri ve network altyapı ile ilgili fiyat taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Devamı

error: