Ses sistemi nasıl kurulur?

Günümüzde bireysel ve ticari amaç için kullanılmak üzere birçok ses sistemi ile karşılaşmak mümkündür. My/Pc Teknoloji olarak, her büyüklükteki mekan için ses sistemleri kurulumunda uzmanlaşmış ekibimiz ve dünya çapında kendini ispatlamış ses markalarına ait ürünleri birleştirerek profesyonel ses çözümleri üretiyoruz. Okullar, kolejler, kültür merkezleri, tiyatrolar, konser salonları, ibadethaneler, restoranlar, kafeler, mağazalar, toplantı ve konferans salonları gibi mekanlarda ihtiyaç duyulabilecek ses sistemleri konusunda uzman tasarım ekibi ve gerekli şartnamelere hakim kurulum ekibimiz ile profesyonel ses sistemleri kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bu yazımızda bir ses sistemi kurulumunda neler yapıldığını anlatacağız.

Ses sistemi kurulumunda neler yapılır?

Bir işletme tarafından ses sistemi kurulumu için talep geldiğinde öncelikle ses sistemi uzmanlarımız mekana gelerek bir ücretsiz keşif yapacak, beklentileriniz, mekanın durumumu ve bütçe konusunda sizinle görüşme gerçekleştirecek ve projenin genel hatlarını belirleyerek mekandan ayrılacaktır. Genel hatlarıyla hazırlanan ses projesi, şirketimizde detaylı olarak projelendirilecek, kullanılacak ürünler, ürünlerin kurulum yerleri ve fiyat belirlenecek ve onayınıza sunulacaktır. Onayınız ile ses sistemi kurulumuna başlanacak ve profesyonel ses sisteminiz gerekli testlerin yapılması sonrası tarafınıza teslim edilecektir.

Ses sistemi nasıl kurulur?

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres