Devri Alem Kolejleri – Başakşehir Kampüsü

Devrialem Kolejleri – Başakşehir Kampüsü elektrik kuvvetli akım ve zayıf akım altyapı işleri, güvenlik kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, ses sistemleri, network altyapı sistemleri, kesintisiz güç kaynağı altyapısı, santral sistemi, tv sistemive bilgisayar sistemleri projelendirme ve uygulama hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

2600 metrekare açık alan, 9500 metrekare kapalı alana sahip kampüs; 46 adet derslik, 3 adet uygulama atölyesi, 3 adet laboratuvar, yemekhane/kafeterya, kütüphane, konferans salonu, yarı olimpik ölçülerde spor salonu ve yüzme havuzu ile anaokulu, ilkokul ortaokul ve lise kademelerinde eğitim hizmeti verecektir. 2018 – 2019 eğitim döneminde eğitim hizmetine başlayacaktır.

devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-kamera-sistemi
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-elektrik-isleri
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-aydinlatma-sistemi
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-kuvvetli-akim-elektrik
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-proje
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-network-sistemi
devri-alem-kolejleri-basaksehir-kampusu-santral-sistemi
Devri Alem Kolejleri - Başakşehir Kampüsü
Devri Alem Kolejleri - Başakşehir Kampüsü
server-odasi-kurulumu-basaksehir-devri-alem
yapisal-kablolama-network-devrialem-koleji
sistem-odasi-kurulumu-devrialem-koleji
dis-mekan-kamera-kurulumu-basaksehir-devrialem-koleji
dis-mekan-guvenlik-kamera-kurulumu-devrialem-koleji
bahce-guvenik-kameralari-devrialem-koleji

My/Pc Teknoloji, müşterileri portföyünün ihtiyaçlarına tam uygun kapalı devre güvenlik kamera ve alarm sistemleri için profesyonel çözümler üretmektedir. Fiyat / performans odaklı güvenlik ekipmanları ile projeler geliştirmekteyiz. Güvenlik ihtiyaçlarınızda profesyonel destek almak veya ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44