Dış mekan ses sistemi nedir? Nelere dikkat edilmelidir?

Ses sistemleri işletmeler ve evlerde daha çok iç mekanlarda kullanılsa da, mağaza, restoran, kafe, alışveriş merkezi, konser alanları gibi işletmelerde açık alan kullanımı yaygın olduğundan dış mekan ses sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yazımızda dış mekan ses  sistemi uygulamaları ve uygulamada sıkça karşılaştığımız sorular hakkında bilgiler vereceğiz.

Dış mekan ses sistemi nedir? Nelere dikkat edilmelidir?

Hoparlör ve ses ekipmanları hava koşullarına dayanıklı mı?

Projelerimizde tüm dünyada alanında kendini ispatlamış ses markalarına ait ürünleri kullanmaktayız. Dış mekanda kullanılan hoparlör ve diğer ses ekipmanları küçük bir koruma ile yağış koşullarına ve tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Dış mekan ses sistemi uygulamalarında güvenle kullanılabilirler.

Dış mekan ses sistemi kurulumu nasıl yapılır?

Tüm elektronik sistemlerde olduğu gibi dış mekan ses sistemi ihtiyacı duyulan mekanda ücretsiz keşif yapılarak, mekana uygun müşteri beklentilerini karşılayan bir ses sistemi projesi çizilerek işe başlanır. Proje ve fiyatlandırma çalışmasından sonra projeye uygun olarak anfi, ses kontrol ekipmanları, hoparlörler, hoparlör askıları yerlerine yerleştirilir. Kablolama altyapısı müşteri beklentilerine ve projeye uygun olarak kanal içerisinden veya yer altından iletilir. Test ve kalibrasyonlar yapılarak kurulum tamamlanır.

İşletmeler için anahtar teslim ses sistemleri, tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Mekanda yapılacak ücretsiz keşif sonrasında çizilecek projeye uygun olarak yapısal kablolama, hoparlörlerin yerleşimi, müzik ve ses sistemlerinin entegrasyonu, ekran ve projektörlerin yerleşimi ve kalibrasyon ile ses sistemi kurulumumuzu tamamlamaktayız.

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres