Cafe / Restaurant Ses Sistemleri

Bir restoran veya kafe sahibi, müşterilerine en doğru atmosferi sunabilmek için kaliteli bir ses sistemi ve doğru müziğin, müşteri memnuniyetini artırmak için ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Cafe ve restaurantlar hem iç hem de dış mekanlara sahip olduğundan bu ortamlara uygun ses sistemi kurulumu yapılması gerekmektedir. Kafenize bir ses sistemi kurmak oldukça basittir, ancak uzun vadede size iş gücü, zaman ve nakit kaybettirmeyecek bir müzik sistemi arıyorsanız, alanında ehil kişilere ses sistemi kurulumu yaptırmalısınız.

Cafe veya restaurantınız için bir ses sistemi satın almaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken ses sisteminden beklentilerinizi düşünmektir. Ses sistemleri aynı zamanda acil anons sistemleri olarak da kullanılabilmektedir. Bir anons sistemine ihtiyacınız var mı? Mekânda canlı müzik yapılacak mı? Yüksek sesle mi yoksa alçak sesle mi müzik yayını yapılacak? Cihazlarınıza kablosuz mu bağlanmak istiyorsunuz? Bu gibi sorulara cevaplar hazırladıysanız işin büyük kısmını bitirmişsiniz demektir. Beklenti ve planlarınıza cevaplar bulduktan sonra telefon numaralarımız, e-posta adreslerimiz veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz yerinde ücretsiz keşif yaparak beklentileriniz ve mekânın ihtiyaçlarına göre bir proje çizimi yapacak, sonrasında proje ekibimiz size fiyatlandırma çalışmasını gönderecektir. Onayınız ile birlikte ses sistemi kurulumunuz tamamlanacak ve personelinize gerekli eğitimler verilerek ses sisteminiz tarafınıza teslim edilecektir.

Bu işlemlerden sonra sadece restoranınıza veya kafenize odaklanarak harika işler çıkartabilirsiniz.

Cafe / Restaurant Ses Sistemleri

Kafe / Restoran Ses Sistemi Kurulumu

My/Pc Teknoloji olarak; cafe restaurant ses sistemleri tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Kurulumunu yaptığımız mağaza ses sistemleri acil anons sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Kafe ve restoran ses sistemi kurulumu için bizimle telefon numaralarımız, e-posta adreslerimiz ve aşağıdaki ücretsiz keşif formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bir cafe / restaurant ses sistemi kurulum talebi aldığımızda genel olarak aşağıdaki adımları uygularız.

 • Mekânın krokisinin ve iç yapısının şemasının çıkartılması
 • Mekânda ortam gürültü seviyesinin ölçülmesi
 • Mekâna uygun olarak hoparlör yerlerinin ve hoparlör modellerinin belirlenmesi
 • Hoparlör modellerine, adetlerine uygun olarak ampfilikatör, anfi, kesintisiz güç kaynağı ve sistem mimarisinin belirlenmesi
 • Projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılması

Ses Sistemi Kullanım Alanları

Ses sistemlerimiz satış, hizmet, eğitim vs. sunan birçok işletme tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ses sistemlerinin en çok tercih edildiği işletme tipleri; kafe, restoran, bar, hastane, otel, market, mağaza, ofis ve bürolardır.

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres