Cami Ses Sistemleri

Cami ses sistemleri; ibadethanelerde kullanılan, akustiği geniş alanlara göre konfigüre edilmiş profesyonel ekipmanlar kullanılarak oluşturulan ses sistemleridir. Cami ses sistemleri için kullanılan ekipmanlar, konferans salonları, konser salonları gibi mekanlar için kullanılan ses ekipmanları ile benzerlik gösterir. Cami ses sistemleri aynı zamanda mescitler, kuran kursları gibi yapılarda da kullanılır. İç ve dış mekân olarak ayrılan cami ses sistemleri, keşif aşamasında mekânda akustik problemi yaşanmaması için detaylı analiz edilmelidir. Caminin iç ve dış yapısına göre amfi, hoparlör, minare hoparlörü, kürsü ve yaka mikrofonları projede belirlenmeli ve sonrasında cami ses sistemi kurulumu aşamasına geçilmelidir. Cami ses sistemi fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler telefon numaralarımız, e-posta adresimiz veya canlı destekten bize ulaşabilirler. Cami, mescit gibi ibadethanelerden işçilik ücreti almamaktayız.

Cami Ses Sistemleri

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres