Mağaza Ses Sistemleri

Mağaza ses sistemlerinden beklenilen hizmet, yeterli ses seviyesi ve kalitesine sahip olması, müşteriler için keyifli bir alışveriş ortamı sunmasıdır. Mağazalarda kullanılan ses sistemleri müzik hizmetinin yanında tanımlanan kampanya ve duyuruların anons edilmesi için de aktif olarak kullanılmaktadır. Mağaza ses sistemleri için dünyanın en kaliteli ve performans bakımından üstün marka ürünlerini profesyonel işçiliğimiz ile birleştirerek uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz.

Mağaza Ses Sistemleri

Mağaza Ses Sistemi Kurulumu

My/Pc Teknoloji olarak; mağaza ses sistemleri tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Kurulumunu yaptığımız mağaza ses sistemleri acil anons sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Mağaza ses sistemi kurulumu için bizimle telefon numaralarımız, e-posta adreslerimiz ve aşağıdaki ücretsiz keşif formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bir mağaza ses sistemi kurulum talebi aldığımızda genel olarak aşağıdaki adımları uygularız.

 • Mekânın krokisinin ve iç yapısının şemasının çıkartılması
 • Mekânda ortam gürültü seviyesinin ölçülmesi
 • Mekâna uygun olarak hoparlör yerlerinin ve hoparlör modellerinin belirlenmesi
 • Hoparlör modellerine, adetlerine uygun olarak ampfilikatör, anfi, kesintisiz güç kaynağı ve sistem mimarisinin belirlenmesi
 • Projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılması

Ses Sistemi Kullanım Alanları

Ses sistemlerimiz satış, hizmet, eğitim vs. sunan birçok işletme tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ses sistemlerinin en çok tercih edildiği işletme tipleri; kafe, restoran, bar, hastane, otel, market, mağaza, ofis ve bürolardır.

My/Pc Teknoloji olarak, Mağazalar, Restoranlar, Konferans Salonları, Stüdyo, Sahne, Sinema, Okul ve Hastane gibi işletmelerde kullanılan anons sistemleri, müzik sistemleri ve ses sistemleri tasarım, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alanında kendini ispatlamış, en kaliteli ses markaları ile profesyonel işçiliğimizi birleştirerek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ses ve Anons Sistemi Kurulumu

 • Keşif ekibimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
 • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
 • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur. Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
 • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.
ses sistemleri

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres