Mürekkep tanklı yazıcı nedir? Kullanışlı mıdır?

Mürekkep tanklı yazıcı baskı için sıvı mürekkep kullanan mürekkep püskürtmeli yazıcıların bir modelidir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kartuş maliyetleri yüksek olduğundan dolayı dolumu görece daha kolay olan tankların mürekkep şişeleri ile doldurulması metodu ile kullanılır. Kartuşlara göre yazıcı mürekkebi fiyatları daha uygun olmaktadır. Yazıcı türlerinin ayrıntılı olarak bahsedildiği yazıcı seçimi adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Baskı adedini artırıp, maliyeti düşürmek isteyen kullanıcıların son zamanlarda yoğun olarak tercih ettiği mürekkep tanklı yazıcı modelleri, birçok marka tarafından üretilmektedir.

Mürekkep tanklı yazıcı nedir? Kullanışlı mıdır?

Mürekkep tanklı yazıcılar kullanışlı mı?

Kullanılan yer ve kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak birçok yazıcı modeli bulunmaktadır. Yazıcı alırken kullanıcıların bakması gereken kriterler; yazıcının satın alma maliyeti, sayfa başı baskı maliyetidir. Mürekkep tanklı yazıcılarda baskı maliyeti ve satın alma maliyeti lazer yazıcılara göre uygun olmakta fakat kartuşlu yazıcılara göre yüksek olabilmektedir. Orta vadede mürekkep tanklı yazıcılar mürekkep maliyetinin düşük olması ile bu farkı kapatmaktadır. Mürekkep tanklı yazıcıların lazer yazıcılardan aşağıda kaldığı iki alan baskı hızı ve baskı kalitesidir. Ev ve ofis kullanıcıları için mürekkep tanklı yazıcılar tercih edilebilmektedir.

My/Pc Teknoloji olarak; mürekkep tanklı yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, lazer yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, fotokopi makinesi satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. İşletmenize en uygun yazıcı tipi hakkında bilgi almak için telefon numaralarımız veya e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizinle aylık baskı sayısı ve ihtiyaçlarınız hakkında görüşmemizden sonra size en uygun yazıcı modelleri için tarafınıza fiyat teklifi gönderilecektir.

Fiyat Talep Formu

  Ad Soyad

  Firma Adı

  Telefon

  E-Posta

  Renk

  Aylık Baskı Sayısı

  fiyat talebi

  Satış temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Aylık ortalama baskı adetiniz ve renk seçiminiz fiyat teklif süresini kısaltacaktır.

  hp partner