Fabrika yangın alarm sistemleri nasıl olmalıdır?

Fabrikalar büyük alanlar ve yoğun insan sirkülasyonu olan işletmeler olduğundan, bu işletmelerde yangınla mücadelede için alarm ve söndürme sistemlerinin kullanılması hem ihtiyaç hem zorunluluktur. Bu yazımızda fabrika yangın alarm sistemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Günümüzde yangın alarm sistemleri için kullanılan iki farklı kurulum metodu kullanılmaktadır. Bunlar adresli yangın alarm sistemleri ve konvansiyonel yangın alarm sistemleridir. Adresli yangın alarm sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi için adresli yangın alarm sistemi nedir yazımızı, konvansiyonel yangın alarm sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi için konvansiyonel yangın alarm sistemi nedir yazımızı okuyabilirsiniz.

Fabrika yangın alarm sistemleri nasıl olmalıdır?

Fabrikalarda birden fazla kat, bölüm ve alan olduğundan dolayı adresli yangın alarm sistemlerinin kullanılması önerilmektedir. Yangın, ısı artışı veya duman algılanması durumunda alarm panelinde yangının hangi dedektör tarafından algılandığı bilgisi görülebilmekte, yangına hızlı müdahale sağlanabilmektedir. My/Pc Teknoloji olarak fabrikalar için profesyonel fabrika yangın alarm sistemleri projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Kurulumunu yaptığımız yangın alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Yücel Güvenlik Teknolojileri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Alarm Haber Alma Merkezi(İzleme Merkezi) ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Alarm sistemlerimiz içerisinde duman dedektörleri, gaz dedektörleri, ısı dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, panik ihbar butonları, acil durum sistemleri gibi tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek sistemde toplayacak ürünler bulunmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde alarm sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Alarm sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satış ve kurulumunu yaptığımız alarm sistemleri yukarıda belirtilmiştir. İlgilendiğiniz alarm sistemi veya ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Alarm sistemleri ile ilgili sorularınızı yandaki keşif formundan veya canlı destekten bize iletebilirsiniz. Güvenlik danışmanlarımız soru veya isteklerinizi en kısa sürede cevaplamaya çalışacaktır.

 

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

Projelendirme ve kurulumunu yaptığımız yangın alarm sistemleri, akıllı yangın alarm sistemleri, adresli yangın alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri ve yangın ihbar sistemleri hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Yangın alarm sistemleri için ücretsiz keşif talebinizi iletebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde yangın alarm ve ihbar sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44