Alarm izleme merkezi nedir?

Ev veya iş yerlerinde kullanılan alarm sistemleri, lokal veya izleme merkezine bağlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Lokal alarm sistemleri dedektörler olumsuz bir durum algıladığında alarmı devreye sokarak sirenin çalmasını, bazı markalarda belirlenen numaraların telekom hattı veya gsm hattı üzerinden aranmasını, mesaj atılmasını sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi; ev veya işyerinizdeki alarmı 24 saat takip ederek, alarmın devreye girmesi halinde öncelikle sizi, sonrasında kolluk kuvvetleri, sağlık birimleri, itfaiye birimleri gibi gerekli kuruluşları bilgilendiren ve müdahale edilmesini sağlayan kuruluştur.

Alarm izleme merkezi nedir?

Alarm izleme hizmeti kullanılmalı mı?

Lokal alarm sistemlerinde alarmın başarı ile çalışması ve sizi koruması alarmı duyacak komşularınızın inisiyatifine bırakılırken, alarm izleme hizmeti kullanılan alarm sistemleri yirmi dört saat bir merkez tarafından izlenerek olumsuz bir durumda hızlı müdahale edilebilmektedir. Özellikle size uzak yerlerde bulunan yazlık, ev, işyeri gibi mekanlarda alarm izleme hizmeti kullanılmalıdır.

Alarm sistemi kiralama ve alarm izleme hizmeti arasındaki fark nedir?

Birçok alarm izleme kuruluşu alarm sistemini kullandığınız süre boyunca ödeme yapacağınız paketler sunmaktadır. Bu paket içerisinde kullandığınız ürünlerin ücretleri ve alarm izleme hizmeti bedeli bulunmaktadır. Kısa vadede alarm sistemi kiralama maliyet açısından daha uygun gibi görünse de alarm sistemini satın alarak sadece alarm izleme hizmeti almak maliyet olarak daha uygun olmaktadır.

Alarm izleme hizmeti için hangi marka alarm kullanılmalı?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de alarm izleme kuruluşları belli başlı markalar ile uyumludur. En çok kullanılan dsc ve paradox marka alarmları tercih etmeniz izleme merkezi ile uyum sorunu yaşamamanızı sağlar.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44

  Etiketler: Alarm İzleme Merkezi, Alarm İzleme Hizmeti, Alarm İzleme Merkezleri, Alarm İzleme, Alarm İzleme Firmaları, Alarm İzleme Fiyatları, Alarm İzleme Şirketleri