Güvenlik kamera sistemleri hem evler hem de işyerlerinde güvenlik sağlama amacı en sık kullanılan güvenlik sistemlerinin başında geliyor. Büyük şehirlerde işyerleri kadar evler de hırsızlık tehlikesine açık ve evi için bir güvenlik sistemi yaptırmak isteyen kişiler öncelikle güvenlik kamera sistemi sonrasında alarm sistemi araştırmasına giriyor. Evinizin müstakil, apartman veya yazlık olma durumuna göre tercih etmeniz gereken güvenlik sistemleri hakkında bilgi almak için ev güvenlik sistemleri yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızda evlerde kullanılacak en iyi güvenlik kameraları, eve kamera sistemi kurma maliyeti, ev kamera sisteminde bulunması gereken özellikler ve tercih edebileceğiniz güvenlik kamera markaları hakkında bilgiler vereceğiz. Güvenlik kamerası özellik ve fiyatları hakkında güvenlik kamera blog sayfamızda bilgilendirici içerikler paylaşmaktayız.

Ev için kamera sistemi nasıl olmalıdır?

Evlerde kullanılan güvenlik kamera sistemleri eğer apartman veya sitede oturuyorsanız yöntemler tarafından veya bireysel olarak yapılabilmektedir. Sadece dairenin içi veya giriş bölümleri veya tüm açık ve kapalı alanlar profesyonel bir güvenlik kamera sistemi ile gece gündüz izlenebilmektedir. Apartman ve sitelerde kullanılan güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi almak için site kamera sistemleri yazımızı okuyabilirsiniz. Evlerde güvenlik kamera kullanma sebebi bebek veya yaşlı bakımı sebebi ile bakıcı kontrolü için yapılıyorsa genellikle bir veya iki kameranın kullanıldığı bebek & bakıcı kameraları oldukça popülerdir. Bebek kameraları kablosuz ip kameralardır. Kablosuz ip kameraları hakkında bilgi almak için kablosuz kamera yazımızı okuyabilirsiniz.

Ev için kamera sistemi nasıl olmalıdır?

Güvenlik kamera markaları tarafından evlerde kullanmak üzere birçok modelde güvenlik kamerası üretilmektedir. Güvenlik kamera kullanma amacınıza göre özellikler değişkenlik göstermekle birlikte güvenlik kamerası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Ev için güvenlik kamera sistemi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır;

Gece Görüşü: evin açık ve kapalı alanlarını yirmi dört saat izleyebilmek için güvenlik kamera sisteminizin gece görüş özelliğine sahip olması gerekmektedir. Birçok güvenlik kamera modeli günümüz teknolojik imkanları ile gece görüş imkânı sunmaktadır.

Uzaktan İzleme: güvenlik kameralarınızın kaydettiği görüntüleri uzaktan izleyebilmek evde olmadığınız zamanlarda da kontrolü elinizde bulundurmanız demektir. Uzaktan izleme yapabilmek için evde aktif bir internet bağlantınız olmalıdır. Birçok güvenlik markası uzaktan izleme ve kayıt imkânı sunar. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta cihazınızın sabit ip olmadan kamera izlenmesine olanak tanıyan barkodla kamera izleme olarak da bilinen teknolojiye sahip olmasıdır.

Kamera Teknolojisi: kamera seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri güvenlik kameralarınızın çözünürlüğüdür. Günümüz imkanları ile tercih etmeniz gereken en düşük değer iki mega piksel güvenlik kameraları olmalıdır. Bu çözünürlüğü destekleyen ahd, tvi, hdcvi kamera modelleri veya ip kamera modelleri tercih edilebilir.

Marka: herkes sorunsuz çalışan bir güvenlik kamera sistemi, satış sonrası destek hizmetleri ve kaliteli bir kamera sistemi ister. Eviniz için bir kamera sistemi kurdurmaya karar verdiğinizde öncelikle ihtiyaçlarınızı düşünmeli, sonrasında Türkiye distribütörlüğü olan, satış sonrası kurulum, onarım işlemleri için yaygın bayi ve servis ağı olan güvenlik markalarını tercih etmelisiniz. Firmamızda satış ve kurulumunu yaptığımız aynı zamanda ülkemiz ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik markalarından olan Haikon & Hikvision ve Dahua markaları güvenle kullanabileceğiniz ve size sorun çıkartmayacak markalardır. Güvenlik kamera servisi araması yaparak firmamıza ulaşan çoğu kişinin sorunları göz önüne alındığında markası belli olmayan, merdiven altı işletmelerden satın alınmış arıza yapan ürünlere servis ve garanti sunulamayan, bazı durumlarda kurulum yapan firmaya dahi ulaşılamayan ürünlerin sadece uygun fiyatı sebebiyle tercih edildiği durumlarda tüketicilerin mağdur olduğu görülmektedir. Bu sebeple kamera sistemi tercihi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterlerden biri markadır.

Eve kamera kurmanın maliyeti ne kadar?

Eve kamera kurma maliyeti tamamen kullanılacak kamera sayısına, görüntü kalitesine ve kullanılacak güvenlik kameralarının markasına bağlıdır. Her ev için sabit bir güvenlik kamera fiyatları vermek mümkün olmamaktadır. Güvenlik kamera paketleri sayfamızda birçok kamera markası ve kamera adetleri ile güvenlik kamera fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44