Tüm dünyanın koronavirüs ile yeni bir düzene geçtiği günümüzde işletmeler müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını korumak için üst düzey önlemler almaktalar. Hastane, restoran, cafe, alışveriş merkezi ve benzeri insan sirkülasyonunun fazla olduğu işletmelerde bu önlemler genellikle termal kamera sistemleri oluyor. Termal kameralar hakkında bilgi almak için termal kamera nedir yazımızı okuyabilirsiniz. Termal kamera sistemlerinin maliyetli oluşu göz önünde bulundurulduğunda hem daha az maliyetli hem de kısa sürede kurulup kullanılabilen termografik el kameraları küçük işletmelerin daha çok tercih ettiği çözümler oluyor. Bu yazımızda termografik kamera nedir, termografik kamera nasıl kullanılır, termografik kamera ayarları nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Termografik kamera nedir?

Termografik kamera belirli mesafeden karşısındaki nesnenin ısısını ölçerek renklendirilmiş grafikler ile üzerinde bulunan ekranda gösteren, belirlenen sınırlar aşıldığı takdirde sesli ve görüntülü ikaz veren özel güvenlik kameralarıdır. Termografik kamera modelleri de birer termal kameradır. Termal kameralardan farkı ise bir video kayıt cihazı, blackbody ve ekrana ihtiyaç duymamasıdır. Termografik kameraların elle kullanılan veya tripod yardımı ile kullanılan modellerini görmek mümkündür. Stabil sonuçlar alabilmek için elle değil bir tripod ile kullanılması önerilmektedir.

Termografik kamera nasıl kurulur? Ayarları nasıl yapılır?

Piyasada birçok farklı model ve marka ile satılan termografik kamera bulunmaktadır. Aşağıdaki görüntülerde hikvision termografik kamera modellerinin ayarlarını göstereceğiz. Hikvision termografik kamera modelleri basit olarak kurularak hızlıca kullanılabilen profesyonel termografik kameralardır.

Termografik Kamera Nedir? Nasıl Kullanılır?
Termografik Kamera Nedir? Nasıl Kullanılır?
Termografik kamera nedir? Nasıl kullanılır?
Termografik kamera nedir? Nasıl kullanılır?

My/Pc Teknoloji olarak termografik ısı ölçer kamera satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. İşletmenizde koronavirüse karşı alacağınız önlemler için ısı kameraları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. İşletme tipinize göre en uygun termal kamera sistemi için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44