KALE ALARM BAYİLİĞİMİZİ SONLANDIRMIŞ BULUNMAKTAYIZ. HİZMET ALABİLECEĞİNİZ BAYİLER İÇİN kalealarm.com.tr SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Güvenlik Kamera Sistemleri, Kamera ve Kayıt Sistemleri, Alarm Sistemleri sektörlerinde hizmet veren firmamız 2016 yılı itibariyle Kale Alarm yetkili satıcısı olarak Kale Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri de vermeye başlamıştır. Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Kale Alarm ile artık çok kolay. Kale Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

kale kilitGücünü Kale Kilit‘ten alan 63 yıllık
güvenlik çözümleri deneyimi

kale alarm bayiÜlke geneline yayılmış kale bayi
ve kale yetkili servis ağı

kale-alarm-fiyatUSD yerine TL üzerinden fiyatlandırma
ayrıcalığı Kale Alarm Fiyatı için keşif formu doldurunuz.

kale alarm projeTeknoloji devleriyle sizin için gerçekleştirdiğimiz ortak projeler

Fark Yaratan Hizmetler

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerimizin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri’nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır.

Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir.

kale alarm sistemleri

Kale Alarm, evinizde güvenle kullandığınız kilitten kapıya, sigortadan pencereye ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada çözüm üreten Kale Holding‘in kuruluşudur. Kale Kilit Alarm Sistemleri, alarm sektöründe yenilikçi çözümler üreterek, kendi bünyesindeki alarm izleme merkezi ile hizmet vermekte ve USD yerine TL ile ödeme imkanı sunmaktadır. Kale Güvenlik, hırsız alarmları ve yangın alarmlarının dışında güvenlik kamera sistemlerinde de hizmet vermektedir. Kale Alarm sistemleri ile ilgili keşif ve alarm fiyatı almak için aşağıdaki ücretsiz keşif formu aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Size en yakın güvenlik danışmanlarımız eviniz veya şirketinizde yapacağı keşif sonucunda size güvenlik ihtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümü üretecektir.

Kale Alarm hizmetlerimiz için bize sıkça sorulan soruları yanda bulabilirsiniz. Sorularınız için ücretsiz keşif formu aracılığıyla veya telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hazır alarm projelerinize fiyat almak için sistem ihtiyaçlarınızı info@mypc.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Güvenlik danışmanlarımız eviniz veya şirketinizde yapacağı keşif sonucunda size güvenlik ihtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümü üretecektir.

Kale Alarm paketini satın alabilir miyim?

Kale Alarm standart alarm paketini veya sisteme eklenen ürünleri satın alabilirsiniz.

Alarm sistemim var. İzleme hizmetinden yararlanabilir miyim?

Paradox ve DSC markalı paneller izleme merkezimiz ile uyumludur. İzleme merkezi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kablolu ve kablosuz sistemler arasındaki fark nedir?

İşleyiş olarak kablolu ve kablosuz alarm sistemlerimiz arasında fark yoktur. Kablosuz sistemler kolay kurulmakta, kablo gerektirmemekte ve estetik görünmektedir.

Ne kadar öderim?

Kablolu standart paket için 59,90 TL, Kablosuz standart paket için 69,90 TL aylık ödeme alınmaktadır.

Taşınırsam ne olur?

Sözleşme süresinde ikamet ettiğiniz evden taşınırsanız ekiplerimizce alarm sisteminizin sökülüp, yeni evinize montajının yapılmasını talep edebilirsiniz.

Etiketler: Kale Alarm, Kale Alarm Kampanyaları, Kale Alarm Fiyatları, Kale Alarm Fiyatları 2016, Kale Hırsız Alarmı, Kale İşyeri Alarmı, Kale Ev Alarmı, Kale Alarm Montaj, Kale Alarm Aktivasyon, Kale Alarm Kurulumu