Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

My/Pc Teknoloji olarak; uzman teknik ekibimiz ile masaüstü bilgisayar ve notebook anakart arızaları, ekran kartı arızaları, bellek arızaları, batarya ve güç arızaları, network arızaları, yazıcı arızaları, görüntü sistemi arızaları, soğutma sistemi arızlarında onarım ve chipset tamiri hizmetleri vermekteyiz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız ve ağ sorunlarınız için yerinde teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yerinde teknik servis hizmetlerimiz başlangıç seviye sorunların çözümü ve bakım hizmetleri için geçerlidir. Donanım değişlikleri ve onarımlar için ürünler firmamız teknik servisinde yapılmaktadır. Kurulumunu yaptığımız bilgisayar sistemleri için uzak masaüstü destek hizmetlerimiz ile yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Bilgisayar teknik servisimizde yazılımsal veya donanımsal arızalar için servis hizmeti verilmektedir. Alanında uzman teknik ekibimiz bilgisayarınızdaki sorunu en kısa sürede saptayarak gerekli çözümler konusunda size bilgi verecektir. Onayınız ardından bilgisayar tamiri yapılacak. Bilgisayarınız onarım yapılan ürün için 6 ay firmamız garantisi altında olacaktır. Bilgisayar teknik servisimizde yapılan bilgisayar onarımı işlemleri ile sorunu kısa vadede değil tamamen ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız. Problemlerin tamamen ortadan kaldırılması, tekrar etmemesi ve kullanıcımıza tekrar iş gücü ve maliyet kaybı yaşamamak birincil hedefimizdir.

Bilgisayarınızın donanım arızlarında, tamamen kullanılamaz hale gelmemesi için alanında uzman profesyonel bilgisayar teknik servislerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınızın doğru ve eksiksiz tamir işlemlerini gerçekleştirmek için hizmet vermekteyiz. Bilgisayar tamir işlemleri için bize telefon numaralarımızdan, e-posta adresimizden veya canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Servisimizde yapılan tüm arıza tespit işlemleri ücretsizdir.

Masaüstü Bilgisayarlar

Dizüstü Bilgisayarlar

Sunucu Bilgisayarlar

Network Ürünleri

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar teknik servisi ihtiyaçlarınız için işletmenizde yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Bilgisayar sistemi ve network sisteminiz için yandaki form aracılığı ile bize ulaşarak keşif randevusu alabilirsiniz. Teknik servisimizde arıza tespitleri ücretsizdir. Telefon numaralarımız ve e-posta adreslerimizden bilgisayar arızası hakkında bilgi vererek veya resim ve video göndererek de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Teknik Servisimizde Verilen Hizmetlerimiz

• Anakart Arızaları Onarımı
• Chipset Arızaları Onarımı
• Bellek Arızaları Onarımı
• Elektrik Arızaları Onarımı
• Batarya Değişimi
• Yazıcı Arızaları Onarımı
• Drum Değişimi
• Notebook Arızaları Onarımı
• Monitör Arızaları Onarımı
• Soğutma Arızaları Onarımı

dell
hp
acer

Ücretsiz Keşif

    Ad Soyad

    E-posta

    Telefon

    Firma Adı

    Adres