Acer Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayar Onarımı, Parça Değişimi ve Satışı Hizmetleri

acer

My/Pc Teknoloji olarak, Acer masaüstü ve dizüstü bilgisayarların onarımı, parça değişimi ve parça satışı hizmetlerini İstanbul ofisimizden tüm Türkiye’deki Acer kullanıcılara sunuyoruz. Firmamız Acer yetkili teknik servis kapsamında olmayıp, özel teknik servis olarak faaliyet göstermektedir. Düşme, kırılma, sıvı teması gibi cihazınızın garanti dışında kalması durumlarında onarım, parça değişimi ve ürün desteği konularında hizmet vermekteyiz. Acer onarım ve bakım hizmetlerimiz aşağıda yer almaktadır. Arızalı bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmet sayfasına giderek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Acer Laptop Ekran Değişimi

acer ekran değişimi

My/Pc Teknoloji olarak Acer marka laptop modelleri için ekran tamiri ve ekran değişimi hizmetleri vermekteyiz.

Acer Laptop Batarya Değişimi

acer batarya pil değişimi

My/Pc Teknoloji olarak Acer marka laptop modelleri için batarya değişimi ve pil satışı hizmetleri vermekteyiz.

Acer Laptop Klavye Değişimi

acer laptop klavye değişimi

My/Pc Teknoloji olarak Acer marka laptop modelleri için klavye değişimi ve klavye tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Acer bilgisayar arızaları

Acer marka bilgisayar modelleri için ekran değişimi, batarya değişimi, klavye değişimi, kapak değişimi, menteşe değişimi, donanım yükseltme hizmetleri vermekteyiz. Düşme, kırılma veya sıvı teması gibi durumlarda onarım ve parça değişimi hizmetlerini, İstanbul ofisimizden tüm Türkiye’deki Acer kullanıcılarına veriyoruz. Acer bilgisayarınızın arızası ile ilgili telefonlarımızdan ve fiyat talep formunu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Teknik servisimizde bilgisayarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Acer bilgisayar teknik servisi

Acer masaüstü ve dizüstü bilgisayar arızaları için teknik servisimize tüm Türkiye’den kargo ile ürün gönderebilirsiniz. Arızalı parçaların değişim fiyatları ve stok durumunu kontrol edebilmemiz için gönderim yapmadan önce lütfen randevu alınız.

Acer teknik servis fiyatları

Bilgisayarınızın modelini belirtmeniz fiyat ve arıza tespiti işlemlerini hızlandıracaktır. Bilgisayarınızın modelini bilmiyorsanız, alt kısmındaki etiketin fotoğrafını çekebilir veya cihaz modeli kısmına buradaki bilgiyi yazabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

  Ad Soyad

  E-Posta

  Telefon

  Cihaz Modeli

  Arıza

  Fotoğraf