Ahd Kamera Sistemleri

Ahd kamera sistemleri diğer adıyla analog hd kamera sistemleri standart analog kameralar gibi koaksiyel kablo üzerinden full hd kaliteye kadar görüntü kaydı ve aktarımı yapabilen güvenlik kameralarıdır. Diğer model güvenlik kameralarında olduğu gibi Ptz, dome, speed dome, bullet, box, lazer ve termal modelleri bulunmaktadır. Görüntü kalitesi ihtiyacının artması üzerine analog kamera modellerinden daha sonra üretilmişlerdir. Günümüzde aktif kullanılan en yüksek kamera modeli ahd kamera sistemleridir. Yerlerini ip kamera sistemlerine bırakan analog hd kameralar daha çok analog kamera sistemi kurulu olan kurumlara ek kablolama maliyetini azaltmak için önerilmektedir. Analog kameralar ile aynı kablolama sistemini kullanmaktadırlar. İç mekan ve dış mekan kurulumlarda kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ip kamera sistemleri gibi internetten, telefon ve tabletten izlenmeleri mümkündür.

Ahd Kamera Modelleri

Günümüzde önemli güvenlik sistemi markalarının tümü ahd kamera modelleri üretmektedir. Görüntü kalitesi ve kalite bakımından Samsung ve Bullwark ahd kamera modelleri daha çok tercih edilmektedir. Sitemizde tüm güvenlik sistemi markalarına ait ahd kamera modellerini bulabilirsiniz. Markadan ziyade kullanım amacına göre ahd kamera modellerini ptz, termal, lazer, iç mekan ve dış mekan olarak tercih edilmesi gerekir.

ahd kamera sistemi kurulumu

Ahd Kamera Fiyatları

Ahd kamera sistemleri kendisinden sonra üretilen ip sistemlere göre daha uygundur. Kurulum, düzenleme ve iş gücü faktörleri değerlendirildiğinde fiyat farkı azalmaktadır. Ahd ve ip sistem fiyatlarının birbirine yakın olduğu söylenebilir. Kullanım amacı, görüntü kalitesi ve kablolama metrajına göre fiyatlar belirlenmektedir.

Ahd  Kamera Özellikleri

Ahd kameralar 1 mp den 8 mp görüntü kalitesine ve full hd çözünürlüğe ulaşabilen, kullanım amacına göre, lazer, termal, ptz, iç mekan ve dış mekan modelleri bulunan diğer adıyla analog hd olarak bilinen güvenlik kameralarıdır.

Ahd Kamera Kurulumu

Profesyonel ekiplerimiz ile ahd kamera sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde anahtar teslim güvenlik kamera sistemi kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

Ahd mi Ip mi almalıyım?

Görüntü kalitesi bakımından ahd kamera sistemleri ve ip kamera sistemleri birbirine yakındır. Ahd kameralar koaksiyel kablo kullanırken ip kameralar network kablosu üzerinden görüntü aktarımı yaparlar. Şirketinizde veya evinizde koaksiyel kablo altyapısı var ise ahd kamera sistemi alabilirsiniz. Var olan bir kamera sisteminiz yok ise ip kamera sistemi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ip kameralar bir nvr(ağ kayıt cihazı) cihazına ihtiyaç duymadan izleme seçeneği sunmaktadırlar. Evinizde kullanacaksanız ip kamera tercih etmek daha doğru olacaktır.

Güvenlik danışmanlarımızdan güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza en uygun kamera modelini öğrenmek için 0212 451 44 44 nolu telefonumuzdan veya canlı destekten yardım alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde ücretsiz keşif talep ederek mekandaki güvenlik açıkları ve size en uygun kamera sistemi hakkında bilgi alabilirsiniz.