Casus kamera; değişkenlik gösterebilen eşyalar üzerine gizlenebilen, görüntü ve ses kaydı alınmasını sağlayan gizli kameralardır. Saat kamera, anahtarlık kamera, kravat kamera, kalem kamera gibi vücut üzerinde taşınabilen veya ampul kamera, dedektör kamera gibi oda içerisinde saklanabilen casus kameralar bulunmaktadır. Güvenlik kameraları suçu önlemeye yönelik iken, casus kameralar suçu ispat ve ifşaya yöneliktir.

Gizli kamera yasal mı?

Bireylerin evleri, araçları gibi şahıslarına ait özel alanların tamamında yapılan görüntü kayıtları özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğinden dolayı yasal değildir. İş yerleri ve halka açık alanlarda özel hayatın gizliliği görüntü kaydı yapıldığında ihlal edilmese bile, iş yerlerinde ses kaydı yapılırken ortamda bulunanların ses kaydı yapıldığına dair levhalar ile bilgilendirilmeleri zorunludur. Uygun şartlarda yapılmayan ses ve görüntü kayıtları yasal olmadığı için suçu tespitte kullanılamaz. Mahkemelerde delil olarak gösterilemez. Bu görüntüler ve ses kayıtları mahkemeye sunulmak istendiğinde özel hayatın gizliliğini ihlalden karşı dava açılması da muhtemeldir.

Neden gizli kamera satmayız? Neden gizli kamera kullanmamalısınız?

Lens ve hafıza kartının sığdırılabildiği her eşya ve aksesuarı gizli kamera yapmak mümkündür. Günümüzde Çin menşeili birçok aksesuar ve ürün içine gizlenmiş gizli kamera çeşitleri piyasada bulunabilmektedir. Bu casus kameralar iş yerlerinde iyi niyetle kullanılsa bile mahrem ses kayıtları ve görüntüler kayıt edebileceği ve yasal sorunlar oluşturabileceğinden gizli kamera kullanılmasını önermeyiz.

Şirket politikası olarak gizli kamera satmayız, kurulumunu yapmayız.

kalem kamera

Kalem Kamera

düğme kamera

Düğme Kamera

anahtarlık kamera

Anahtarlık Kamera

dedektör kamera

Dedektör Kamera

ampul kamera

Ampul Kamera

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44