Güvenlik Kamera Paketleri

Küçük, orta ve büyük işletme türlerine güvenlik kamera ve alarm sistemleri çözümleri üretmekteyiz. Güvenlik kamera fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için fiyatlandırma aşamasının hızlandırmasına yönelik en çok talep alan adetler için güvenlik kamera paketleri oluşturduk. Hazırladığımız güvenlik kamera paketleri dörtlü ve sekizli olarak düşünülmüştür. Güvenlik kamera paket fiyatlarımız hakkında bilgi alan kullanıcılarımız daha düşük ve yüksek adetler için bize ulaşabilirler. Hazırladığımız güvenlik kamera paketlerine kurulum ve vergi bedelleri eklenmiştir. Güvenlik kamera paketleri hazırlanırken her kullanıcının standart ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur. Günümüzde orta kalite olarak görebileceğimiz iki mega piksel görüntü kalitesi baz alınmıştır. Kamera paketlerimiz gece görüşü ve uzaktan izleme gibi standart özelliklerin tamamını barındırır. Görüntü kalitesi ve diğer ihtiyaçlarını farklı ise özel fiyat çalışılması için bize ulaşabilirsiniz. Kameralarda ses kaydı özelliği varsayılan olarak bulunmamaktadır. Kameralar için ayrıca ses kaydı talebiniz var ise belirtiniz.

Hazırladığımız güvenlik kamera paketleri aynı zamanda kuruluma hazır kamera setleridir. Kuruluma hazır kamera setlerinin içerisinde kameralar, video kayıt cihazları, sabit disk, bnc, güç soketi gibi sarf malzemeler ve kablo bulunmaktadır. Kurulum hizmeti veremediğimiz yerler için kullanıcılarımız bu setleri kurulum hariç olarak satın alabilirler. Kurulum istenmeyen durumlar için güvenlik kamera paket fiyatı içerisinden kurulum bedelleri düşülür.

Kamera Paketleri

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

  Firma Adı

  Adres

   
  dahua
  haikon
  avenir
  samsung
  sony
  lg
  hyundai

  Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  fiyat talebi

  0212 451 44 44