Kasa kamerası nedir? Nerelerde kullanılır?

Kasa kamerası, sıcak veya soğuk satışın olduğu ticarethanelerde kullanılan para ve diğer değerli kağıtların net görülebilmesini sağlayan güvenlik kamerasıdır. Para tanıma kamerası veya para okuma kamerası olarak da tanımlanır. Ortamdaki ışık miktarı, tavan yüksekliği, kasa sayısı vb. şartlara göre uygun kasa kamerası modelleri bulunmaktadır.

para okuma kamera modelleri ve fiyatları

Kasa kameraları nerelerde kullanılır?

Kasa güvenlik kamerası, kafe, restoran, mağaza, otel gibi vezneye sahip işletmelerde kullanılmaktadır. İşletme türü ve müşteri beklentilerine göre kasa kamerası modelleri değişkenlik göstermektedir.

Kasa kamerası görüntü kalitesi nasıl olmalıdır?

Kasa güvenlik kamerası uygulamalarında en çok kullanılan kamera tipi 3 mega piksel görüntü kalitesine sahip iç mekân ip kameralardır. Uygun ışık koşulları, kasa üstü kamera yüksekliği sağlandığında alt sınır 3 mega piksel olmak üzere ip veya tvi güvenlik kameraları kullanılabilmektedir.

Aşağıda kasa kamerası uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Kasa güvenlik kameraları hakkında ayrıntılı bilgi veya kasa kamerası fiyatları için e-posta adresimiz ve telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Kasa üstü kamera uygulamaları için işletmenizde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44