Video gözetim sistemi nedir?

Video gözetim sistemi, güvenlik kamera sistemlerinin 7/24 izlenmesi, istenmeyen olaylar durumunda anında müdahale edilmesini sağlayan bir birim tarafından izlenmesini sağlayan, duruma göre, kartlı geçiş kontrol sistemleri, hırsız ve yangın alarm sistemleri ile entegre olabilen güvenlik sistemidir. Resmi ve özel kurumlar suç içeren durumları tespit etmek, önlemek ve caydırmak için video gözetim sistemleri kullanmaktadırlar. Video gözetim sistemleri, güvenlik kamera sistemlerinden aktarılan görüntülerin, yorumlanması ve anında müdahale edilmesine olanak tanımaktadır.

video gözetim sistemi nedir nerelerde kullanılır?

Video gözetim sistemi nerelerde kullanılır?

Video gözetim sistemleri, ortalama olarak yüz adetin üzerinde kameranın izlendiği, metro, hava alanı, hastane, otel, askeri tesisler, şehir merkezleri, kara yolları gibi özel ve resmi kuruluşlarda kullanılmaktadır. İşletme ihtiyaçlarına göre diğer güvenlik sistemleri ile entegre olarak kullanılabilmektedir.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44

Etiketler: Video Gözetim Sistemi, Video İzleme Sistemi, Güvenlik Kamera İzleme Merkezi, Kamera İzleme Merkezi, Kamera Gözetim Sistemi, Güvenlik Sistem Odası, Güvenlik Odası, Güvenlik İzleme Monitörü, Güvenlik Kamera İzleme Monitörü, Videowall, Video Wall Sistemleri, Güvenlik Kamera Odası