Mağaza Güvenlik Kamera Sistemi

mağaza kamera sistemi

Görüntü kayıt süre ne kadar olmalı? Nasıl hesaplanır?

Mağazalarda kurulacak güvenlik kameraları ile ilgili bir düzenleme ve yönetmelik bulunmamakla birlikte, alışveriş merkezleri için 30 (otuz) gün kayıt zorunluluğu vardır. Güvenlik kamera sistemlerinde kayıt süresi kamera sayısı, görüntü kalitesi, saniyede kaydedilen kare sayısı gibi birçok kritere göre hesaplanmaktadır. Mağazalarda güvenlik görüntülerinin bir yıl kayıt edilebilmesini hesaplamak için öncelikle kamera sayısının ve kullanılacak ürünlerin belirlenmesi gerekir. Mağazada yapılacak keşif sonrasında ürünler ve kamera sayısı belirlendikten sonra minimum kullanılabilecek sabit disk kapasitesi hesaplanmaktadır.

Görüntü kalitesi nasıl olmalı? Kaç adet kamera olmalı?

Mağazalarda genellikle ürün standları, koridorlar ve giriş çıkış noktaları için orta seviye görüntü kalitesine sahip kameralar tercih edilirken, kasa çevresinde en az 3 (üç) megapiksel para okuma ve vezne kameraları kullanılmaktadır.

Mağaza kamera sistemleri projelendirme ve kurulum aşamaları nelerdir?

Mağaza ve alışveriş merkezlerinden güvenlik kamera talebi ve ihale olduğunda öncelikle güvenlik danışmanlarımız işyerini ziyaret ederek güvenlik kamerası takılacak yerleri, kör noktaları ve güvenlik açıklarını tespit eder, yönetmeliğe göre kamera takılamayacak yerler ve takılması zorunlu olan yerler hakkında sorumlu yöneticiye bilgi verir. Görüntü kayıt cihazları ve ihtiyaçların belirlenmesinden sonra proje ve fiyatlandırma aşamasına geçilir. Teklif onayı sonrasında kurulum gün ve saati belirlenerek randevu alınır. Kamera adedine bağlı olmak üzere kurulumlar 1-3 iş günü arasında tamamlanır.

Mağazalar için ses sistemleri kurulumu hizmetleri de vermekteyiz. Mağaza ses sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44

Etiketler: Mağaza Kamera Sistemi, Mağaza Güvenlik Kamera Sistemi, Mağaza Kamerası, Mağaza Güvenlik Kamerası, Mağaza Güvenlik Kamera Kurulumu, Mağaza Kamera Kurulumu