Güvenlik kamera fiyatları ve özellikleri hakkında sıkça sorulan sorular nelerdir?

Günümüze güvenlik kameraları ev ve işyeri güvenliğimizin en önemli yapı taşı olmuştur. Güvenlik kamerasız bir güvenlik sistemi düşünülemez hale gelmişken, Türkiye ve dünya çapında birçok marka, farklı özellikler ve fiyatta güvenlik kamerası ve güvenlik ekipmanları üretmekte ve satışa sunmaktadır. Piyasada bu kadar marka ve özellikte güvenlik kamerası olmasından dolayı değişkenlik gösteren güvenlik kamera fiyatları ve güvenlik kamera özellikleri hakkında sıkça karşılaştığımız soruları bu yazımızda cevaplandırmaya çalışacağız.

Güvenlik kamera sistemlerinin genel özellikleri nelerdir?

Bu bölümde standart bir güvenlik kamera sisteminde olması gereken özellikler hakkında bilgi vereceğiz. Standart bir güvenlik kamera sisteminde harekete duyarlı kayıt, gece görüşü, uzaktan izleme gibi özellikler bulunmaktadır. Günümüzde tüm güvenlik kamera sistemleri bu standartları desteklemektedir. Ses kaydı, zoom, hareket edebilme gibi özellikler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Güvenlik kamera sistemi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi için güvenlik kamera sistemi seçerken nelere dikkat edilmelidir yazımızı okuyabilirsiniz. Ürün portföyümüz içererisinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek güvenlik kamera modelleri bulunmaktadır.

İdeal bir güvenlik kamera sisteminin fiyatı ne kadar olmalıdır?

İdeal bir güvenlik sistemi terimi evler, iş yerleri, güvenlik tesisleri gibi her mekân için farklılık gösterse de kamera adeti olarak hesaplanmaya çalışıldığında ortalama dört kameralı bir güvenlik kamera sistemi 500-700 USD, sekiz kameralı bir güvenlik kamera sistemi 800-1000 USD aralığında olmaktadır. Bu ortalama fiyatlar dünyada kendini ispatlamış markalar için geçerlidir. Daha uygun fiyatlara oem veya sahte ürünler ile güvenlik kamera sistemleri kurulabilmektedir. Bu güvenlik kamera sistemleri kullanan işletmelerde donanım arızaları, yeterli servis hizmetlerinin verilememesi gibi nedenlerle maliyet ve işgücü kaybı yaşanmaktadır. Türkiye distribütörlüğü bulunmayan markaların ürünleri ve orijinal olmayan ürünlerin kullanılmasını, verilen hizmet ve satılan ürünler için fatura kesmeyen firmalarla çalışılmasını önermemekteyiz. İnternette daha uygun bulunabilen güvenlik kamera sistemleri ile ilgili internetten güvenlik kamerası satın alınır mı yazımızı okuyabilirsiniz.

My/Pc Teknoloji, Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

güvenlik kamerası

Ücretsiz Keşif

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Firma Adı

Adres

 
dahua
haikon
avenir
samsung
sony
lg
hyundai

Satış ve kurulumunu yaptığımız kamera modelleri ve güvenlik sistemi ekipmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat veya ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

fiyat talebi

0212 451 44 44

Etiketler: Güvenlik Kamera Fiyatları, Güvenlik Kamera Özellikleri, Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları, Güvenlik Kamera Sistemi Özellikleri, Güvenlik Kamera Sistemi Tavsiye, Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi, Güvenlik Kamera Fiyatları Vatan